Drukzo Talent Cup (17/18)

De Drukzo Talent Cup wordt voor het eerst in poules gespeeld. 45 elftallen nemen in het seizoen 2017/2018 deel aan de Drukzo Talent Cup. Omdat er na de poulefase 16 ploegen over dienen te blijven zullen de nummers 1 en de zeven beste nummers 2 naar de achtste finale doorgaan. Die worden vanaf begin maart 2018 gespeeld.

Voor het toernooi om de Drukzo Talent Cup zijn twee dispensatiespelers (ouder dan 23 jaar) toegestaan.

Heeft u vragen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl

Poule A
1 Olympia  4-7
2 Jodan Boys  4-12
3 Excelsior’20  4-7
4 Capelle  4-1
5 CVV Zwervers  4-1
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1501  – Olympia Jodan Boys  1-6
1502  – Excelsior’20 Capelle  3-0
1503  – CVV Zwervers Olympia  0-3
1504  – Jodan Boys Excelsior’20  7-2
1505   Capelle CVV Zwervers  0-0
1506 Olympia Excelsior’20  3-3
1507  – CVV Zwervers Jodan Boys  1-5
1508 Capelle Olympia  0-3
1509 Excelsior’20 CVV Zwervers  3-0
1510 Jodan Boys Capelle  3-0
NR.
1 DCV  4-0
2 Dilettant  4-10
3 Spirit  4-9
4 Perkouw  4-3
5 Schoonhoven  4-7
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1511 DCV Dilettant  1-3
1512 Spirit Perkouw  3-1
1513 Schoonhoven DCV  4-3
1514 Dilettant Spirit  4-3
1515 Perkouw Schoonhoven  3-4
1516 DCV Spirit  1-4
1517 Schoonhoven Dilettant  4-4
1518 Perkouw DCV  2-0
1519 Spirit Schoonhoven  3-0
1520 Dilettant Perkouw  6-2
Poule C
1 BVCB  4-9
2 Soccer Boys  4-5
3 TOGB  4-10
4 Neptunus-Sch.  4-0
5 Hillegersberg  4-4
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1521 BVCB Soccer Boys  2-1
1522 TOGB Neptunus-Sch.  4-0
1523 Hillegersberg BVCB  4-5
1524- Soccer Boys TOGB  0-0
1525 Neptunus-Sch. Hillegersberg  0-3
1526 BVCB TOGB  0-4
1527 Hillegersberg Soccer Boys  4-4
1528 Neptunus-Sch. BVCB  0-3
1529 TOGB Hillegersberg  9-0
1530 Soccer Boys Neptunus-Sch.  4-1
         
Poule D
1 VFC  4-9
2 Zwaluwen  4-6
3 DVO’32  4-4
4 Rotterdam United  4-1
5 Leonidas  4-9
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1531 VFC Zwaluwen  1-4
1532 DVO’32 Rotterdam United  2-2
1533 Leonidas VFC  2-6
1534 Zwaluwen DVO’32  2-3
1535 Rotterdam United Leonidas  0-3
1536 VFC DVO’32  1-0
1537 Zwaluwen Leonidas  0-3
1538 –  Rotterdam United VFC  2-6
1539 DVO’32 Leonidas  0-3
1540 Zwaluwen Rotterdam United  5-2
Poule E
1 Victoria’04  4-6
2 Overmaas  4-0
3 Spartaan’20  4-9
4 XerxesDZB  4-9
5 SC Feyenoord  4-6
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1541 Victoria’04 Overmaas  6-0
1542 Spartaan’20 XerxesDZB  3-2
1543 SC Feyenoord Victoria’04  5-1
1544 Overmaas Spartaan’20  1-6
1545 XerxesDZB SC Feyenoord  3-0
1546 Victoria’04 Spartaan’20  3-2
1547- SC Feyenoord Overmaas  3-0
1548   XerxesDZB Victoria’04  3-1
1549 Spartaan’20 SC Feyenoord  1-0
1550 Overmaas XerxesDZB  2-6
Poule F
1 RVVH  4-1
2 Slikkerveer  4-4
3 Bolnes  4-0
4 VVGZ  4-10
5 Pelikaan  4-10
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1551 RVVH Slikkerveer  1-1
1552 Bolnes VVGZ  0-3
1553 Pelikaan RVVH  4-0
1554 Slikkerveer Bolnes  3-0
1555 VVGZ Pelikaan  2-2
1556 RVVH Bolnes  3-0
1557 Pelikaan Slikkerveer  5-1
1558 VVGZ RVVH  3-0
1559 Bolnes Pelikaan  0-3
1560 Slikkerveer VVGZ  2-5
Poule G
1 Rhoon  4-3
2 Poortugaal  4-6
3 Pernis  4-0
4 Spijkenisse  4-9
5 Smitshoek  4-12
         
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1561 Rhoon Poortugaal 1-2
1562 Pernis Spijkenisse 1-6
1563 Smitshoek Rhoon  3-1
1564 Poortugaal Pernis  4-0
1565 Spijkenisse Smitshoek  0-4
1566 Rhoon Pernis  4-1
1567 Smitshoek Poortugaal  4-1
1568 Spijkenisse Rhoon  3-0
1569 Pernis Smitshoek  1-6
1570 Poortugaal Spijkenisse  0-3
Poule H
1 Heinenoord  4-7
2 Groote Lindt  4-0
3 SHO  4-12
4 NSVV  4-7
5 s Gravendeel  4-3
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1571 Heinenoord Groote Lindt  2-1
1572 SHO NSVV  4-2
1573 s Gravendeel Heinenoord  0-1
1574 SHO Groote Lindt  6-0
1575 NSVV s Gravendeel  3-0
1576 Heinenoord SHO  0-5
1577 s Gravendeel Groote Lindt  3-0
1578   NSVV Heinenoord  3-3
1579 SHO s Gravendeel  4-1
1580 NSVV Groote Lindt  5-1
Poule I
1 FIOS  3-0
2 Brielle  3-9
3 Hekelingen  –
4 Nieuwenhoorn  3-3
5 Zuidland  3-6
NR. Datum Thuis   Uit Scheids
1581 FIOS Brielle  0-4
1583 Zuidland FIOS  5-2
1585 Nieuwenhoorn Zuidland  0-2
1587 Zuidland Brielle  1-2
1588 Nieuwenhoorn FIOS  9-0
1590 Brielle Nieuwenhoorn  4-0