Drukzo Talent Cup (18/19)

De loting voor de Drukzo Talent Cup is verricht. In de regio wordt in poules van 4 gespeeld en zullen de beste twee ploegen zich kwalificeren voor de volgende ronde.

Poule 1
NR. Team
1 Bergambacht
2 Spirit
3 Perkouw
4 Jodan Boys
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Bergambacht Spirit
13-nov, 20:00 Perkouw Jodan Boys
11-dec, 20:00 Jodan Boys Bergambacht
11-dec, 20:00 Spirit Perkouw
22-jan, 20:00 Bergambacht Perkouw
22-jan, 20:00 Jodan Boys Spirit
Poule 2
NR. Team
1 Schoonhoven
2 Dilettant
3 Haastrecht
4 DCV
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Schoonhoven Dilettant
13-nov, 20:00 Haastrecht DCV
11-dec, 20:00 DCV Schoonhoven
11-dec, 20:00 Dilettant Haastrecht
22-jan, 20:00 Schoonhoven Haastrecht
22-jan, 20:00 DCV Dilettant
Poule 3
NR. Team
1 Spijkenisse
2 Brielle
3 Zuidland
4 Hellevoetsluis
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Spijkenisse Brielle
13-nov, 20:00 Zuidland Hellevoetsluis
11-dec, 20:00 Hellevoetsluis Spijkenisse
11-dec, 20:00 Brielle Zuidland
22-jan, 20:00 Spijkenisse Zuidland
22-jan, 20:00 Hellevoetsluis Brielle
Poule 4
NR. Team
1 Heinenoord
2 Smitshoek
3 SHO
4 s Gravendeel
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Heinenoord Smitshoek
13-nov, 20:00 SHO s Gravendeel
11-dec, 20:00 s Gravendeel Heinenoord
11-dec, 20:00 Smitshoek SHO
22-jan, 20:00 Heinenoord SHO
22-jan, 20:00 s Gravendeel Smitshoek
Poule 5
NR. Team
1 Overmaas
2 Rijnmond HS
3 Pernis
4 Spartaan’20
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Overmaas Rijnmond HS
13-nov, 20:00 Pernis Spartaan’20
11-dec, 20:00 Spartaan’20 Overmaas
11-dec, 20:00 Rijnmond HS Pernis
22-jan, 20:00 Overmaas Pernis
22-jan, 20:00 Spartaan’20 Rijnmond HS
Poule 6
NR. Team
1 Victoria’04
2 VFC
3 GLZ/Delfshaven
4 Zwaluwen
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Victoria’04 VFC
13-nov, 20:00 GLZ/Delfshaven Zwaluwen
11-dec, 20:00 Zwaluwen Victoria’04
11-dec, 20:00 VFC GLZ/Delfshaven
22-jan, 20:00 Victoria’04 GLZ/Delfshaven
22-jan, 20:00 Zwaluwen VFC
Poule 7
NR. Team
1 SC Feyenoord
2 Olympia
3 TOGB
4 Soccer Boys
5 Sparta (AV)
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Olympia Sparta (AV)
13-nov, 20:00 TOGB Soccer Boys
11-dec, 20:00 Soccer Boys Olympia
11-dec, 20:00 Sparta (AV) SC Feyenoord
15-jan, 20:00 SC Feyenoord Soccer Boys
15-jan, 20:00 Olympia TOGB
29-jan, 20:00 TOGB SC Feyenoord
29-jan, 20:00 Soccer Boys Sparta (AV)
12-feb, 20:00 SC Feyenoord Olympia
12-feb, 20:00 Sparta (AV) TOGB
Poule 8
NR. Team
1 XerxesDZB
2 Leonidas
3 Slikkerveer
4 Pelikaan
5 RVVH
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
20-nov, 20:00 Leonidas RVVH
13-nov, 20:00 Slikkerveer Pelikaan
11-dec, 20:00 Pelikaan Leonidas
11-dec, 20:00 RVVH XerxesDZB
15-jan, 20:00 XerxesDZB Pelikaan
15-jan, 20:00 Leonidas Slikkerveer
29-jan, 20:00 Slikkerveer XerxesDZB
29-jan, 20:00 Pelikaan RVVH
12-feb, 20:00 XerxesDZB Leonidas
12-feb, 20:00 RVVH Slikkerveer